JAK OMIJAĆ LIMITY NA RAPIDSHARE.txt

(1 KB) Pobierz
Witam. Jak większoci czytajšcych to wiadomo niema skutecznego sposobu na pobieranie bez czekania z  rapidshare dla osób majšcych stałe IP. Jest jednak wiele sztuczek najlepsze według mnie postaram się wam pokazać:

1. Program JDownloader- Aplikacja przypadnie do gustu nie tylko użytkownikom płatnych kont Premium, ale również tym korzystajšcym z darmowych usług serwisu. JDownloader umożliwia równoczesne pobieranie wielu plików, oferuje rozpoznawanie kodów Captcha, automatyczne wypakowywanie archiwów po pobraniu, monitorowanie możliwoci pobrania pliku z opcjš automatycznego startu i znacznie więcej. Wystarczy więc wkleić linki a program wszystko zrobi sam. Program do pobrania z mojego chomika: 
http://chomikuj.pl/kamil508_11


2.Stona http://rapidox.pl/polecam,kamil508 -

na tej stronie wprawdzie nie pobieramy za darmo ale jest o wiele taniej niż na rs a to co wykupimy możemy wykorzystać w dowolnej chwili. Często dodajš także transfer w ramach jakiej promocji. Transfer można dostawać także za polecanie strony dlatego proszę jeli zdecydujecie się tam wejć i zarejestrować to wklejcie ten cały link który podaje. Nic was to nie kosztuje a ja dostane transfer za free.

3. Strona: 
http://darmowepremium.pl/index.php?referral=809

na której za polecanie włanie tej strony dostajemy konto. Sam tego nie robię bo mi się po prostu nie chce ale wiem, że działa. 

4. Kupić premium :) Ale nie przez rapidshare tylko przez: 

http://rapidsklep.com

według mnie najlepsza strona do kupowania kont premium. Używałem wielokrotnie i zawsze ekspresowa obsługa. 


Dzięki za przeczytanie. Zapraszam na mojego chomika:

http://chomikuj.pl/kamil508_11

Zgłoś jeśli naruszono regulamin