Produkcja Fremonów.doc

(25 KB) Pobierz
PROSTA PRODUKCJA PROSTYCH FEROMONÓW PRAWIE ZA DARMOCHE

PROSTA PRODUKCJA PROSTYCH FEROMONÓW PRAWIE ZA DARMOCHE!!!

 

 

Czyż nie okropne jest chemiczne zmuszanie zwierząt do wydzielania związków feromonowych?? Mało kto wie ale jest inna możliwość czyli wydzielania z ludzkiego potu! Jedną z najczęściej stosowanych jest wydobywanie ich z ludzkiego potu. Prostą metodą na pozyskanie sporej ilości feromonu męskiego jest odparowanie części płynnej z potu oraz skroplenie jej ponowne. Uzyskujemy w ten sposób oczyszczony płyn zawierający duże stężenie feromonów. Po skropleniu należy płyn schłodzić. Następnie mieszamy go razem z wodą utlenioną (do dostania w każdej aptece) aptece proporcjach 1 : 2 (2 porcje wody utlenionej 1 porcja wyciągu). Następnie substancję odstawiamy do chłodnego zaciemnionego miejsca (najlepiej lodówka) na ok. 12 godzin. Następnie należy koncentrat ten  rozcieńczyć. Najlepszym rozcieńczeniem jest zastosowanie proporcji 1/20 (1gram płynu na 20 gram wody - koniecznie destylowanej). Jak widać rozcięczenie jest dość spore, jednak taka ilość feromonów jest wystarczająca do ogólnego zastosowania. Jako rozcieńczalnik można również zastosować perfumy, np. wodę toaletową. Wtedy stosujemy podobne proporcje jak w przypadku wody destylowanej. Należy pamiętać, żeby nie przesadzić z ilością koncentratu gdyż już proporcję 1/10 mogą wywoływać reakcje negatywne. W ten sposób w prosty sposób

pozyskaliśmy feromony w formie podstawowej.

Pot jest jedynie przenośnikiem feromonów. Feromony osadzone są na skórze, następnie zmywane razem z potem. Nie należy więc zrażać się faktem, że wyciąga się je z potu, gdyż jest on neutralizowany podczas procesu destylacji (woda oddziela się od soli i paruję, a feromony mają to do siebie, że są przyciągane przez siłę powierzchniową gazów). Odpowiednio feromony męskie pozyskiwać można z potu męskiego a żeńskie - odpowiednio, z żeńskiego. W przypadku feromonów żeńskich, doświadczenia wykazały, że stężenie feromonów w wyciągu jest wielokrotnie większe ok. dzień przed owulacją.

 

Należy zrozumieć, że sam płyn stanowi jedynie mały procent skuteczności stosowania feromonów. Duża skuteczność stosowania feromonów pochodzi w większości ze zmiany nastawienia osoby która feromony stosuje. Fakt zastosowania feromonów wywołuje u niektórych pewność, która pozwala ich ciałom na zwiększoną produkcję własnych feromonów, dlatego zachęcenie i „lekkie” naciągnięcie prawdy przy reklamowaniu feromonów jest wskazane. Dlatego też często na różnych aukcjach widać zachęcające komentarze „żadna kobieta ci się nie oprze” itp.

 

 

Ostatnią częścią produkcji feromonów będzie zabarwienie ich oraz Ew. dodanie substancji zapachowych.

 

 

Do zabarwienia możemy zastosować bardzo dużo różnorodnych substancji, wystarczy jedynie poszukać. Najskuteczniejsze jednak są substancje pochodzenia roślinnego. Dają one również najlepsze efekty ale są zarazem droższe niż syntetyki.

 

 

Ewentualnie nasze feromony możemy również uzupełnić o zapach. Tutaj mamy chyba największe pole do popisu. Jednak wiele osób preferuje aby feromony były bezzapachowe.

 

 

Odparowanie najłatwiej przeprowadzić z zastosowaniem naczyń chemicznych oraz palnika. lecz można również zrobić to domowym sposobem.

W do zwykłego garnka przytwierdzamy kawałek blachy (lub np. folii aluminiowej) pod kątem ok. 30 stopni. W ten sposób gorąca para będzie osadzała się na folii i spływała po niej na bok do naczynia.

 

Pozdrawiam Mirek J

...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin