Ciasteczka orzechowe z czekoladą
Na ok. 35 ciasteczek:
150 g Kasi
200 g mąki
50g cukru
cukier waniliowy
2 łyżki śmietany
po 70 g orzechów laskowych i migdałów
1 mlecza polewa czekoladowa 200g
Czas
pieczenia:
wydrukuj listę
zakupów
Historia przepisu
Szukałam kiedyś pomysłu jakie ciastka upiec na szkolny bal moich dzieci. Ten przepis podsunęła mi koleżanka mówiąc że zawsze gdy piekła je do szkoły dla swoich dzieci, one wracały szczęśliwe mówiąc że były to najsmaczniejsze ciastka na balu.
Mąkę wymieszaj z cukrem i cukrem waniliowym. Dodaj posiekaną Kasię i śmietanę. Wszystko razem szybko zagnieć i wstaw na 60 min do lodówki. Następnie ciasto rozwałkuj na grubość 0,5 cm i pokrój na prostokąty o wielkości 3x4 cm. Ciasteczka układaj na posmarowanej Kasią i obsypanej mąką blaszce i piecz w 180*C około 15 min. Na wystudzonych ciasteczkach układaj po kilka orzeszków lub migdałów i polewaj rozpuszczoną w kąpieli wodnej polewą czekoladową.
WuZetka z truskawkami
Ciasto:
1 szk maki
2 lyzki maki zeimniaczanej
20 dag Kasi
1 szk cukru
4 jajka
3-4 lyzki kakao
2 lyzeczki proszku do pieczenia
1 lyzeczka sody
Masa:
3 zoltka
1 szk cukru pudru
50 dag mielonego sera
1 Kasia
lyzka zelatyny
Galaretka truskawkowa i truskawki na wierzch
pieczenia: 40 min
Utrzec margaryne z cukrem i zoltkami , dodac kakao, make, sode i proszek do pieczenia. Na koniec dodac ubite bialka i delikatnie wymieszac. Piec na prostokatnej blaszce w temp 180 st okolo 40 min.
Po upieczneiu wystudzic i przekroic na pol.
Masa: utrzec Kasie z cukrem dodawac po 1 zoltku. Do gladkiej masy dodac ser a na koniec rozpuszczona zelatyne.
Masa przelozyc ciasto, zostawic tez troche na posmarowanie wierzchu. Na tym ulozyc swieze truskawki i zalac tezejaca galaretka. Wstawic na noc do lodowki!
Smacznego!
Karmelek
1/2 kg maki
4 lyzki miodu
1/2 szk cukru
1/2 Kasi
2 jajka
1 cukier waniliowy
1/2 l smietany kremowki
3 lyzki cukru pudru
2 smietanfixy
Puszka skondensowanego mleka slodzonego
Posiekane orzechy wloskie ok. 15 dag
pieczenia: 45 min
Puszke z mlekiem skondensowanym wlozyc do garnka z woda i gotowac ok 2.5 godz. Wystudzic i otworzyc.
Skaldniki ciasta zagniesc , podzielic na 2 czesci i upiec osobno placki w prostokatnej blaszce. Wystudzic
Kremowke ubic dodac cukier i smietanfixy i taka masa przelozyc ciasto.
Mase krowkowa wylozyc na wierzch ciasta i posypac orzechami. Odstawic do lodowki na noc!
Leon
Biszkopt:
3 jajka
9dag cukru
9dag maki
lyzeczka proszku do pieczenia
Placki miodowe:
30 dag mąki
15 dag Kasi
2 łyżki miodu sztucznego
1 łyżeczka sody
2 łyżki kwaśnej śmietany
10 dag cukru
1 jajko
Krem:
1/2l kremowki
smietan-fix
Masa jablkowa:
1 kg jabłek
1/2szklanki cukru
1 galaretka czerwona
3 lyzeczki zelatyny
pieczenia: wszystko razem okolo 2 godz!
Białka ubić na sztywno, dodać cukier i żółtka. Dodać mąkę zmieszaną z proszkiem i lekko wymieszać. Wylać na formę i piec około 20-25 minut w temperaturze 170st
Palcki miodowe:
Wszystkie składniki placka miodowego wymieszać i zarobić ciasto. Podzielić na 2 części i upiec w temperaturze 170 st przez okolo 20 minut.
Jablka:
Obrane jabłka starkowaci ugotować do miękkości. Dodac cukier , galaretke i zelatyne namoczona wczesniej w 1/3 szk wody. Dobrze wymieszac i odstawic do wystygniecia a nawet lekkiego stezenia w lodowce.
W tym czasie ubic kremowke i dodac smietan-fix.
Na pierwszy placek miodowy rozsmarowujemy polowe masy jablkowej i na to polowe kremu. Przykryc biszkoptem i na to znowu wykladamy reszte masy jablkowej i krem. Przykrywamy drugim plackiem miodowym i polewamy polewa czekoladowa.
Ciasto najlepiej smakuje po 24 godzinach.
Kruche ciasto z jabłkami
5 żółtek
50 dag krupczatki
30 dag Kasi
1 łyżka śmietany kwaśnej
18 dag cukru pudru
skórka z cytryny
cynamon
cukier do smaku
pieczenia: ok. 30 min.
To łatwy przepis na dobry jabłecznik. Ja zawsze zaprawiam juz przesmazone jabłka z cukrem do słoików i potem jest jak znalazł do ciasta w zimie albo do naleśników.
Posiekac mąkę z margaryną. Dodac żółtka i 15 dag cukru pudru, skórkę cytrynową i śmietanę. Zagnieśc ciasto i odstawic na godzinę do lodówki.
Pokroic jabłka na kawałki , przyprawic cukrem i cynamonem i podsmażyc.
Ciasto podzielic na dwie części. Jedną rozwałkowac i podpiec aż się wierzch podrumieni , na to wyłorzyc podsmażone jabłka. Rozwałkowac drugą częśc ciasta i przykryc nią jabłka. Piec do złotego koloru w 180 st. Opruszyc cukrem pudrem lub polac lukrem.
Lukier gotowany- szklankę cukru pudru wymieszac z białkiem, 2 łyżkami rumu i łyżką soku z cytryny. Ucierając podgrzewac na parze aż utworzy się lśniąca masa.
Przekładaniec
1/2 kg mąki pszennej
1 szklanka cukru pudru
25 dag Kasi
3 łyżki śmietany 18%
3 łyżki miodu sztucznego
2 jaja
1 łyżeczka sody oczyszczonej
Masa jabłkowa:
1 1/2 kg jabłek
1 galaretka cytrynowa
2 łyżki cukru
Masa kremowa:
3 szklanki mleka
7 łyżek cukru
2 żółtka
1 budyń waniliowy
1 łyżka mąki ziemniaczanej
1 łyżka mąki pszennej
Polewa:
15 dag gorzkiej czekolady
5 łyżek mleka
Do dekoracji:
ok. 10 dag orzechów laskowych
2 łyżki tłuszczu
pieczenia: 20 minut 180-190C
Do mąki pszennej dodać cukier puder, miękką Kasię, śmietanę, miód sztuczny, jajka, i sodę oczyszczoną. Wszytko wymieszać, zagnieść ciasto i podzielić je na trzy części. Każdą część ciasta rozłożyć na wysmarowanej tłuszczem prostokątnej formie o wymiarach 25 na 36 cm. Formę z ciastem włożyć do nagrzanego piekarnika i piec około 20 minut w temperaturze 180 – 190 °C. W ten sam sposób upiec pozostałe dwa placki. Placki ostudzić.
Jabłka obrać ze skórki i zetrzeć na tarce o dużych oczkach. Przełożyć je do dużego garnka i smażyć. Następnie wsypać galaretkę cytrynową w proszku i cukier, mieszając smażyć na małym ogniu jeszcze około 10 minut. Na jeden placek ciasta wyłożyć ciepłą masę jabłkową i przykryć drugim plackiem. Lekko docisnąć.
2 szklanki mleka zagotować. Do pozostałego mleka dodać cukier, żółtka, budyń waniliowy w proszku, mąkę ziemniaczaną i mąkę pszenną. Dokładnie wymieszać i wlać do gotującego się mleka. Chwilkę pogotować i ostudzić. Miękką Kasię utrzeć na puszystą masę, dalej ucierając dodawać ostudzony budyń. Na drugi placek ciasta wyłożyć masę kremową i przykryć trzecim plackiem. Lekko docisnąć.
Gorzką czekoladę połamać, dodać mleko i podgrzewać na małym ogniu, cały czas mieszając, aż wszystko się połączy. Ciepłą polewą polać ciasto.
Orzechy laskowe pokroić i zrumienić na tłuszczu. Posypać nimi ciasto (gdy polewa będzie jeszcze płynna). Ciasto jest najlepsze na drugi dzień.
Placek orzechowo-śliwkowy
CIASTO:
250 g Kasi
340 g mąki
100 g cukru pudru
100 g posiekanych orzechów włoskich
1 łyżeczka proszku do pieczenia
1 słoik powideł śliwkowych ok. 300 g
KREM:
125 g Kasi
1 opakowanie budyniu śmietankowego
pieczenia: ok. 35 min.
Mąkę wymieszaną z proszkiem do pieczenia posiekaj z KASIĄ. Dodaj cukier puder, żółtka i zagnieć ciasto. Ciasto podziel na dwie części, rozwałkuj i przenieś do dwóch prostokątnych foremek posmarowanych KASIĄ. Na cieście rozsmaruj powidła. Z białek ubij na sztywno pianę, którą nałóż na powidła. Posyp posiekanymi orzechami. Piecz około 35 min w piekarniku nagrzanym do 200 st. C. Przygotuj budyń według przepisu podanego na opakowaniu. Ostudź. KASIĘ utrzyj na puszysty krem. Nie przerywając ucierania, dodawaj po łyżce zimnego budyniu. Na jeden płat ciasta nałóż krem i przykryć drugim (spodem do kremu).
Bananowa W-Z-ka
Czekoladowy biszkopt upieczony w podłużnej blaszce (taki by dał się przekroić)
2 Bite śmietany (3/4 szkl. mleka)
2 łyżki żelatyny
1/2 szkl. mleka
3 banany
Dżem wiśniowy
Sok z cytryny
pieczenia: 30 min
Żelatynę namoczyć w 2-3 łyżkach zimnej wody aby napęczniała i łatwiej się rozpuściła) a następnie zalać ją gorącym mlekiem i dokładnie rozpuścić. Odstawić do ostygnięcia i lekkiego stężenia (powinna być lejąca-gęsta). Bite śmietany przygotować wg przepisu na opakowaniu zmniejszając ilość mleka o 1/2 szklanki. Ubijając dolewać tężejącą żelatynę. Przekrojony biszkopt posmarować dżemem wiśniowym, na dżem kłaść przekrojone wzdłuż banany skropione sokiem z cytryny. Zalać bitą śmietaną i przykryć drugą połową biszkopta. Wierzch polać polewą czekoladową mleczną i białą -zrobić wzorki dla lepszego efektu :). Schłodzić.
Mój tiramisiak
6 jajek
pół szklanki mąki ziemniaczanej
pół szklanki mąki pszennej
3/4 szklanki cukru
2 łyżeczki proszku do pieczenia
1 torebka cukru waniliowego
Gellwe Krem Tiramisu 150g
pól tabliczki mlecznej czekolady
2 łyżki kakao
2 łyżki rumu
2 łyżki wódki
szklanka mocnej kawy rozpuszczalnej
Z pierwszej grupy produktów pieczemy ciasto biszkoptowe, następnie placek po wystudzeniu kroimy wzdłuż. Ubijamy gotowy krem tiramisu (można też zrobić własny z serka mascarpone). Do szklanki kawy dodajemy alkohol i otrzymanym ponczem nasączamy oba placki biszkoptowe i posypujemy je kakao. Następnie układamy warstwami nasączony biszkopt z kakao, krem, biszkopt, krem i na wierzchu posypujemy utartą czekoladą. Ciasto powinno stać w lodówce kilka godzin wtedy jest smaczniejsze.
orzechowa kraina
BISZKOPT:
6 jaj
1 szkl cukru
3/4 szkl mąki tortowej
aromat migdałowy
3 łyżki mąki ziemniaczanej
CIASTO ORZECHOWE:
4 jaja
80 ml cukru pudru (troche mniej niż pół szkl)
30 dag siekanych orzechów włoskich
3 łyżki mąki pszennej
0.5 łyżeczki proszku do pieczenia
MASA BUDYNIOWA:
duży budyń śmietankowy
mleko do ugotowania budyniu wg przepisu na opakowaniu
Kasia
nutella lub inny orzechowy krem
WIERZCH:
roztopiona czekolada
pieczenia: 1,5 h razem z pieczeniem i układaniem warstw
Polecam zwłaszcza jesienią kiedy jest dużo orzechów i na Boze Narodzenie
1. ucieramy biszkopt:
białka ubijamy do białości z cukrem pudrem i waniliowym, dodajemy zółtka, olejek migdałowy, a na końcu przesiane mąki i proszek do pieczenia mieszając wszystko łyzką drewnianą tym samym spulchniając ciasto
Pieczemy w 170*C 30min
2. Ucieramy ciasto orzechowe:
białka ubijamy z cukrem, dodajemy zółtka, następnie dodajemy mąkę z prozkiem do pieczneia i orzechy mieszając łyżką
Pieczemy ok 40 min w 170*C
3. Robimy budyń. Ostudzony ucieramy z margaryną Kasią i ew. cukrem pudrem (1/4 szkl) jesli budyń jest bez cukru
Ja zawsze budyń robię jako pierwszy a potem biorę się za robienie biszkoptu i ciasta orzechowego, w tym czasie budyń już stygnie.
4. Przekładamy warstwy:
- połowa biszkoptu
- warstwa nutelli
- połowa masy
- ciasto orzechowe całe
- nutella
- masa
- druga połowa biszkoptu
- wierch polewam roztopioną czekoladą (można użyć polewy czekoladowej własnej roboty)
Ciasto wstawić do chłodnego miejsca i następnego dnia mozna już kroić. Palce lizać.
Sernik Isaura
1 i 1/2 szkl.cukru
1 i 1/2 szkl mąki
3 łyżki kakao
kostka Kasi
3 łyżeczki proszku do pieczenia
MASA:
50-70 dag sera białego
1 szkl.cukru
1/2 kostki Kasi
wiórki kokosowe
pieczenia: 60 minut w temp.200C
;-)
Margarynę, cukier, kakao, cukier waniliowy i 5 łyżek wody gotować ok. 5 min. Po ostudzeniu dodać 4 żółtka-wymieszać.Odlać 1/2 szkl. masy. Do reszty dodać mąke, proszek do pieczenia i pianę z białek. Wlać do formy. Zemleć ser w maszynce,połączyć z pozostałymi składnikami, utrzeć wyłożyć na ciasto. Po upieczeniu polać odłożoną masą i posypać wiórkami kokosowymi
Ciasto cynamonowe
250 g mąki
250 g cukru
250 g rodzynek
125 g orzechów włoskich drobno pokrojonych
1,5 łyżki cynamonu mielonego
1 opakowanie cukru waniliowego
olejek cytrynowy
DO DEKORACJI:
polewa z białej czekolady
kilka orzechów
pieczenia: 70 - 80 min.
Zapach cynamonu kojarzy mi się z magią dziecięcych lat, a dokładnie z cudownymi świętami bożego narodzenia, kiedy cały dom pachniał choinką. Zawsze gdy z bratem chcemy wrócić do tamtych lat wspólnie pieczemy ciasto cynamonowe.
Mąkę wymieszaj z proszkiem do pieczenia i cynamonem i przesiej przez sito. Kasię utrzyj z połową cukru. Jajka ubij z resztą cukru na puszystą masę. Stopniowo dodawaj do Kasi, nie przerywając ucierania. Po łyżce dodawaj mąkę. Dokładnie wymieszaj. Na końcu dodaj bakalie i kilka kropli olejku cytrynowego. Przełóż do tortownicy (28 cm średnicy) posmarowanej Kasię i posypanej tartą bułką. Piec 70-80 min w piekarniku nagrzanym do 180st C. Po ostudzeniu oblej ciasto białą polewą i udekoruj orzechami.
jabłkowy przekładaniec
35 dag mąki
5 jajek
1,5 łyżeczki proszku do pieczenia
25 dag cukru
3 łyżeczki cynamonu
pieczenia: 1 godz i 15 min
&#x...
tatanka.com